Новини порталу

Нові можливості на порталі «Львівський ринок»

01.04.2014

   Для клієнтів які створили на порталі свій Інтернет-магазин та опублікували інформацію про свої товари і послуги, стали доступні нові можливості для спілкування з потенційними клієнтами та покупцями.

А саме з’явились відгуки користувачів порталу. З допомогою відгуків користувачі можуть як запитувати про Ваші товари і послуги, так і залишати свої враження від використання ваших товарів.

Читати далі...

Вітаємо вас на інтернет-порталі Львівський ринок!

27.03.2014

Якщо Ви підприємець/підприємство -- додавайте свої товари чи послуги і отримуйте більший потік клієнтів та власний інтернет-магазин за 5 хвилин!

Якщо ж Ви хочете купити товар або отримати послугу -- Львівський ринок дає можливість швидко та якісно знайти товар або послугу в нашій базі даних.

Читати далі...

Портал «Львівський ринок» запустив нові сервіси

26.09.2013

 

«Львівський ринок» запустив нові сервіси для своїх клієнтів.  Зокрема стала доступна можливість завантажувати прайс-листи у вигляді файлів різноманітних форматів. Також ми оновили ряд сторінок порталу, зокрема оновлений кабінет користувача.

Ми і в подальшому плануємо наповнювати сторінки порталу новою інформацією, додавати нові сервіси, щоб зробити «Львівський ринок» ще більш зручним у використанні.

 

Читати далі...

Літня Акція на «Львівському ринку» !!!

06.06.2013

Літня Акція на «Львівському ринку» !!!

Відтепер кожне підприємство та підприємець Львова може створити свій Інтернет-магазин. Для цього Вам достатньо витратити на це 5 хвилин свого часу!

«Львівський ринок» розпочав акцію – створи свій Інтернет-магазин до 7 вересня та отримайте пакет послуг «Люкс» на 1 місяць безкоштовно!

Простий та доступний кожному сервіс для торгівлі та реклами в Інтернеті. Передбачені, як безкоштовний пакет послуг «Стандарт», так і пакет послуг «Люкс» з необмеженими можливостями лише за 25 гривень на місяць.

Читати далі...

"Інтернет агентство Афіна" запустило новий проект «Львівський ринок»

17.05.2013

"Інтернет агентство Афіна" запустило новий проект «Львівський ринок»

  17 травня  2012. "Інтернет агентство Афіна" розпочало новий проект «Львівський ринок» по створенню якісної бази даних підприємств та магазинів Львова, каталогів товарів та послуг львівських магазинів.

 Ми створюємо новий зручний інструмент за допомогою якого підприємці зможуть продавати товари та послуги, а покупці з легкістю їх знаходити. Поки ми на початку шляху створення нового сервісу. Будемо систематично повідомляти громадськість про наш новий проект.

 

 Сервіс про Львів, буде цікаво :)

Читати далі...