Перетяжка (переобладнання) салону Fiat Ducato

Перетяжка (переобладнання) салону Fiat Ducato
У переобладнання автомобіля входить: врізка і установка скла, пошиття салону, перетяжка і установка сидінь з під іномарок.

Опис:

Переобладнання вантажних автомобілів на пасажирські являє собою величезну працю, але наш високоорганізований і професійний колектив справляється з цим завданням дуже швидко. На сьогоднішній день набагато дешевше (майже вдвічі), купити вантажний мікроавтобус і переобладнати його на пасажирський ніж купити заводський пасажирський мікроавтобус.

Перетяжка салону мікроавтобуса. Великий досвід роботи, почуття смаку і стилю дозволяють нам втілити будь-які побажання клієнтів щодо зміни і оформленню інтер'єру мікроавтобуса. Ексклюзивна обробка поверхні сидінь алькантарою, гладкою і перфорованою шкірою, а також перетяжка салону різними комбінаціями з сучасних матеріалів.

Перетяжка салону проводиться тільки високоякісними матеріалами провідних брендів, які завжди є в наявності на складі компанії. Також можливе виконання оригінальних багатоваріантних робіт. 
Колірна гамма і текстура різних матеріалів - велюру, шкіри і алькантари для перетяжки салону, підбирається не тільки з урахуванням напрямку стилю, але і, обов'язково, у відповідності з індивідуальними побажаннями клієнта. 
Перетяжка салону додасть вашому автомобілю незабутній вигляд .

Наші контакти:

(063) 635-05-63, (066) 701-00-46
Розпорядок роботи
Понеділок - субота: з 9:00 до 18:00
Волинська обл., м. Луцьк, вул. Глушець, 55

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).