ТОВАРОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА

ТОВАРОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА
Товарознавча експертиза
ціна100.00 грн.

Опис:

Товарознавча експертиза – це експертиза машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання.

До числа об’єктів товарознавчої експертизи належать: товари народного споживання, обладнання та сировина. Об’єктами експертизи цього виду можуть бути: побутова техніка, оргтехніка, засоби зв’язку, меблі, хутряні вироби, взуття, одяг, посуд, будівельні товари та інші види товарів.

Основними завданнями товарознавчої експертизи є:

  • визначення вартості товарної продукції;
  • визначення належності товарів до класифікаційних категорій, які прийняті у виробничо-торговельній сфері;
  • визначення характеристик об’єктів дослідження відповідно до вимог Українського класифікатора товарів зовнішньої економічної діяльності;
  • визначення змін показників якості товарної продукції;
  • установлення способу виробництва товарної продукції: промисловий чи саморобний, підприємства-виробника, країни-виробника;
  • визначення відповідності упакування і транспортування, умов і термінів зберігання товарної продукції до вимог чинних правил.

Наші контакти:

(097) 272-93-37, (032) 253-70-38
Розпорядок роботи
пн.-суб. 9-20 год
Відгуки покупців:
Гість 07 Кві 2017 - 16:12

Добрий день. Я юрисконсульт компанії яка займається імпортом фруктів. В нашій діяльності виникають випадки, коли в результаті недотримання перевізником температурного режиму, товар доставлено із зниженням якісних характеристик товару. Внаслідок цього, ми змушені продавати товар за зниженою, а часто навіть за меншою ціною за яку його було придбано за кордоном. В результаті таких порушень умов перевезень товару, ми зазнаємо збитків.
В мене питання, чи можлива співпраця, за якою ми вразі необхідності замовляємо проведення товарознавчої експетизи з метою оцінення збитків які спричиненні внаслідок недотримання перевізником температурного режиму.Чекаю на Вашу відповідь. Дякую.

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).