широкоформатний друк

Опис:

Друк на банері, папері, сітці, плівці для зовнішнього та внутрішнього використання. Друк на шпалерах, полотні, фотопапері. Виготовлення різного роду наліпок - з фігурних контуром, з друком в повний колір, золотом, сріблом.

Наші контакти:

()
Відгуки покупців:
tanya 10 Гру 2015 - 12:54

Пане Руслан, ми приносимо вибачення, що не змогли зрозуміти Ваше бачення ПЛАКАТУ.

tanya 10 Гру 2015 - 12:25

Руслан, добрий день! Дякую за зауваження. Обов’язково розберемося з ціэю прикрою ситуацією.
Замовнику пану Руслану, який зрозумів слово ПЛАКАТ - як друк на глянцевому папері (пан Руслав впевнений, що так говорить Вікіпедія), гроші повернули. Дякуючи таким амбітним клієнтам, взнаєш багато нового. Ми врахуємо зауваження пана Руслана для уникнення незрозумілих ситуацій

Руслан 10 Гру 2015 - 11:06

Замовив друк плакату. Тричі наголошував, що треба саме плакат. Надрукували на ватмані!

Дискусія звелась до рівня, де мене мали за ідіота, мовляв, що мені взагалі не подобається. Претензії, що я хотів, власне, плакат і невже вони ніколи в житті не бачили плакату, ігнорували. Сторінка «Плакати» на їх же сайті взагалі не зрозуміло навіщо тоді.

З адміністратором історія повторилась. Тільки на цьому етапі почув, що за плакати вони беруться лише від 1000 штук, хоча я точно знаю людину, якій надрукували один. Жодного бажання вирішити проблему шляхом друку того, що хотів, повернення грошей (95 грн — не багато, але й не мало), чи елементарних вибачень не було.

Ватман викинув у їх же смітник, звісно.

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).