Ветеринарна аптека.

Ветеринарна аптека.

Опис:

 

Наша аптека працює 7 днів на тиждень!

У нашій аптеці ви можете придбати ветеринарні препарати та медикаменти (профілактичні та лікувальні), вітаміни, шампуні (Espree та Trixie), засоби догляду за ротовою порожниною (зубні пасти, зубні щітки, гелі, спреї для зняття зубного каменю), післяопераційні аксесуари, фізіологічні та лікувальні корми (дієти) провідних світових виробників комерційних кормів (Acanа, Roya Canin, Purina – ProPlan, Wiskas), амуніцію Collar для Ваших улюбленців.

Особливе значення ми надаємо профілактиці паразитозів, тому асортимент протиблошиних та протиглистних препаратів особливо широкий. Адже паразитози провокують розвиток клінічних симптомів, які сприймаються власниками як захворювання, які неможливо пов'язати з наявністю паразитів. Вони ускладнюють перебіг гострих чи хронічних захворювань. Часто паразити переносять небезпечні кровопаразитарні захворювання, насллідком яких може бути навіть смерть.

Помірні ціни та великий асортимент. Це дуже зручно, адже після прийому у лікаря Вам не треба йти в інше місце, щоб купити той чи інший препарат. І навіть якщо Ви не маєте призначень лікаря провізор порадить Вам оптимальний засіб.

Наші контакти:

(032) 238-68-18
Розпорядок роботи
Пн.-Пт. - 9.00-20.00 (прийом ветеринарного лікаря до 19.30) Сб. - 9.00-18.00 (прийом ветеринарного лікаря до 17.30) Нд. - 10.00-14.00 (прийом ветеринарного лікаря до 13.30).
Львів, вул. Нечуя-Левицького 10\1

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).