Ветеринарна клініка

Ветеринарна клініка

Опис:

 

Професійний персонал дасть адекватну оцінку здоров’я Вашого улюбленця.

Ви можете отримати вичерпну інформацію про утримання, харчування, та догляд за домашніми тваринами, провести необхідні гігієнічні та фізіотерапевтичні процедури. Серед надаваних послуг можна виділити УЗД та ЕКГ, чіпування тварин, та широкий вибір вакцин для собак і кішок.

Наші лікарі - дипломовані фахівці з кільканадцятирічним стажем, які регулярно відвідують конференції, семінари, майстер-класи в Україні та закордоном, підвищуючи свою кваліфікацію.

Нажаль консервативне лікування не завжди ефективне.

Тоді виникає потреба братися за скальпель. Часто це крайня необхідність.

У випадку кастрації чи стерилізації – рішення, яке приносить комфорт як тварині, так і її власнику. Тому хірургія – надзвичайно важлива ніша медицини загалом, і ветеринарна медицина не виключення. Стерильність приміщення, якість інструментів, шовного матеріалу, асептика та антисептика – ті речі, які додають хірургу впевненості в своїх діях, та одночасно забезпечують добру якість проведення хірургічних процедур.

Клініка отримала Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на провадження ветеринарної практики, Ліцензію Головного управління ветеринарної медицини на торгівлю ветеринарними медикаментами і препаратами, Ліцензію Державної служби з контролю за наркотиками на використання наркотичних речовин, Акт відповідності матеріально-технічної бази Головного управління ветеринарної медицини.

Наша основна цінність - здоров'я Ваших улюбленців і Ваш спокій за їхнє здоров'я!

Наші контакти:

(032) 238-68-18
Розпорядок роботи
Пн.-Пт. - 9.00-20.00 (прийом ветеринарного лікаря до 19.30) Сб. - 9.00-18.00 (прийом ветеринарного лікаря до 17.30) Нд. - 10.00-14.00 (прийом ветеринарного лікаря до 13.30).
Львів, вул. Нечуя-Левицького 10\1

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).