Ветеринарна лабораторія.

Ветеринарна лабораторія.

Опис:

 

Міні-лабораторія при ветеринарних закладах у Європі- норма. Ексклюзивом у нашій лабораторії стали гематологічний та біохімічний аналізатори американської компанії HTI. Адже часто приходиться відкладати специфічне лікування «на потім» через відсутність можливості зробити аналіз крові тут і зараз, що несе відповідні ризики.

Ми вже звикли до того, що ми оперуємо таким важливим діагностичним інструментом, контролюємо процес зсередини, адекватно оцінюємо результати досліджень.

Ми завжди виграємо в швидкості, адже лікар має можливість провести дослідження на місці, що є важливим для терапевта у постановці діагнозу, а також зручністю для клієнта!

Обладнання для аналізу крові сертифіковане, пройшло метрологію і характеризується відносно низькою вартістю витратних матеріалів, тому наші ціни - найнижчі у Львові серед ветеринарних клінік та приватних лабораторій. Окрім того ми виконуємо аналіз крові щодня.

Послугами нашої лабораторії користуються багато ветеринарних клінік та приватних ветеринарних лікарів.

Іншою новинкою лабораторії є експрес-методи діагностики інфекційних хвороб, які створені на принципі імуноферментного аналізу.

Наші контакти:

(032) 238-68-18
Розпорядок роботи
Пн.-Пт. - 9.00-20.00 (прийом ветеринарного лікаря до 19.30) Сб. - 9.00-18.00 (прийом ветеринарного лікаря до 17.30) Нд. - 10.00-14.00 (прийом ветеринарного лікаря до 13.30).
Львів, вул. Нечуя-Левицького 10\1

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).