Курси косметології і візажу на Чорновола 59

Курси косметології і візажу на Чорновола 59

Опис:

У програму курсу навчання косметологів і візажистів входить характеристика лікувально-косметичного масажу особи з вивченням гігієнічних і косметичних процедур (маски, аплікації та ін) За період навчання слухачі отримують знання з визначення типу шкіри і вибору відповідних косметичних процедур.
В екологічно несприятливому кліматі нашого міста люди часто страждають захворюваннями шкіри, тому в даному курсі велика увага приділяється лікуванню і профілактиці шкірних захворювань.
Викладачі за курсом візажу також прагнуть більшу частину часу приділяти практичним заняттям. Крім огляду декоративної косметики різних виробників, як вітчизняних, так і імпортних, учням буде надана можливість самостійно попрацювати з кожним видом косметики. Спираючись на знання теорії кольору, учні навчаться створювати індивідуальний вигляд клієнта, підкреслюючи достоїнства зовнішності і згладжуючи недоліки.
На заняттях курсів "Візажист-стиліст" слухачі не тільки навчаються техніці візажу, знайомляться з сучасними тенденціями в області макіяжу, вивчають ринок декоративної косметики та основи косметології, але й оволодівають мистецтвом преображення особи, пошуком найбільш вдалих рішень в підборі індивідуального стилю для кожної конкретної людини

Наші контакти:

(067) 562-37-67, (063) 215-55-76, (097) 230-59-86
Розпорядок роботи
пн-пт 9-18 сб, н- вихідний, але заняття проводимо
Львів, вул. Чорновола 59 (БП Ювілейний ) 5 поверх, 12 кабінет

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).