Автошкола Rega. Курс "Основний"

Автошкола Rega. Курс Основний
Основний курс розрахований на водіїв з невеликим досвідом, або на тих, кому необхідно вдосконалити свою майстерність.

Опис:

Програма «Основного курсу», спрямована на покращення навиків водіння, розвитку вміння правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати та не потрапляти у небезпечні обставини. Також, проходження навчання за програмою цього курсу, допоможе відновити впевненість після ДТП та поверне віру в себе. Основною умовою проходження цієї програми є наявність початкового досвіду водіння. Відмінність Основного курсу від Початкового, розроблених фахівцями нашої автошколи, полягає у складності вправ та обмеженні в часі при їх виконанні. При проходженні Початкового курсу Ви оволодієте базовими навикам водіння та ПДР, а навчаючись на Основному - Вашою метою буде розвиток тих навиків, які допоможуть перейти на вищу ступінь водійської майстерності. Також, ви отримаєте можливість випробувати себе у виконанні вправ підвищеної складності, та за допомогою тренерів, проаналізувати власну поведінку та дії прицьому.

Курс складається з вправ різного направлення та різного ступеню складності. Виконання динамічних вправ дозволить Вам набагато впевненіше відчувати автомобіль, габаритні вправи -позбавлять невпевненості під час паркування та при русі задом, навчальна їзда по місту з аналізом дорожньої ситуації дозволить Вам передбачати та уникати обставин, які можуть призвести до аварії. У процесі навчання, Ви будете самостійно аналізувати помилки та причини їх виникнення. Такий аналіз дозволить водію точно і правильно передбачати “поведінку” власного автомобіля, розуміти дії інших учасників руху.

 

Цей курс допоможе в короткий термін пристосуватись до нового автомобіля, відновити водійські навики після тривалої перерви. Проходження навчання за програмою основного курсу, розробленою фахівцями школи, також сприятиме поверненню впевненості водія після ДТП.

З досвіду можна сказати, що студенти, які пройшли навчання за програмою Основного курсу, у повсякденному житті водять більш безпечно та впевнено, ніж середньостатистичний водій. Декілька наших занять додадуть Вам більше вміння та впевненості ніж довгий досвід самостійної їзди. Правильна техніка керування, напрацьовані навики, правильний аналіз ситуації, уміння швидко приймати рішення, знання поведінки автомобіля - всі ці уміння і знання стануть вашими незамінними друзями в дорозі.

Наші контакти:

(032) 290-26-06, (098) 444-12-40
Розпорядок роботи
Понеділок - Субота: з 9:00 до 20:00, Неділя: за домовленістю
79031, м. Львів, вул. Стрийська,199 (територія стадіону "Арена Львів")

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).