Курси перукарів. Львів, Чоровола 59

Курси перукарів. Львів, Чоровола 59
Навчаємо практиці роботі перукаря.
ціна552.00 грн.

Опис:

У нас на курсі перукарів ви дізнаєтеся багато інформації щодо роботи в салоні
Приміщення та обладнання перукарень, типи перукарень, приміщення перукарень, санітарні норми, освітлення, вентиляція; санітарно-технічне обладнання, робоче місце майстра.
Інструменти, пристрої та апаратура для перукарських робіт: гребінці, щітки для перукарів, їх види та способи тримання, ріжучий інструмент (ножиці, бритви) для перукарів; його види, призначення та прийоми робіт, електричні машинки і фени для перукарів; бігуді, затискачі, форми, призначення, перукарська білизна, дезінфекція інструментів для перукарів.
Миття і масаж голови, миття голови; їх види та призначення, технологічна послідовність процесу миття голови, масаж голови, його призначення та методика виконання.
Стрижка волосся: види і фасони стрижок, операції стрижки волосся: "на ні", окантовка, філіровка, градуювання, "на пальцях", їх сутність і прийоми виконання, технології виконання стрижок: чоловічих, жіночих, дитячих, правила безпеки при стрижці волосся.
Укладання волосся холодним способом, елементи зачіски, способи укладання волосся: холодним способом з застосуванням бігуді і затискачів, гарячим - феном або щипцями, правила безпеки при укладанні волосся.
Фарбування волосся: характеристика волосся різних груп, п'ять груп барвників: їх призначення, технології забарвлення, особливості, сучасні методи фарбування, правила безпеки при фарбуванні волосся.
Хімічна завивка волосся: загальні відомості про хімічній завивці волосся; її призначення, особливості, препарати для хімічної завивки, їх вплив на волосся, технологія хімічної завивки, особливості завивки пофарбованого волосся, сучасні методи завивки, правила безпеки при хімічній завивці волосся.

Наші контакти:

(067) 562-37-67, (063) 215-55-76, (097) 230-59-86
Розпорядок роботи
пн-пт 9-18 сб, н- вихідний, але заняття проводимо
Львів, вул. Чорновола 59 (БП Ювілейний ) 5 поверх, 12 кабінет
Відгуки покупців:
Олександра 13 Бер 2019 - 02:26

Скажіть,будь-ласка,чи можна у вас процти курс вечірніх та весільних зачісок?

Христя 09 Жов 2018 - 18:01

Скільки тривають курси перукаря ?місяць

Христя 09 Жов 2018 - 18:01

Скільки тривають курси перукаря ?місяць

Додати новий відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).